Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Наказ про зарахування учнів до 1 класу на 2024/2025 н.р.

Дата: 18 березня о 16:45

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ГРИМАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Товстенська гімназія

48232, село Товсте, Чортківського району, Тернопільської області

тел. 8 (03557) 34-6-57, eail:tovste.shkola@ukr.net

село Товсте

15.03.2024р.                                                                                 №29 -од

Про зарахування дітей до 1-го класу

Товстенської гімназії

Гримайлівської селищної ради

на 2024/2025 навчальний рік

На виконання статті 53 Конституції України, статей 12, 13 Закону України «Про освіту», статей 8, 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану», Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року № 806 та від 17 липня 2019 року № 681, наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», з врахуванням рекомендацій наданих листом МОН України від 16.04.2022 року № 1/4202-22,наказу відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради від 15.03.2024 року №31-од,  з метою упровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до 1-го класу  Товстенської гімназії  Гримайлівської селищної ради в умовах дії правового режиму воєнного стану

НАКАЗУЮ:

1. Адміністрації гімназії:

1.1. Розпочати прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1-го класу  з 01 квітня 2024 року та завершити 31 травня 2024 року. Дану інформацію розмістити на інформаційному стенді та на веб-сайті закладу для ознайомлення батьків і громадськості.

1.2. Здійснювати прийом заяв батьків та документів про зарахування дітей до 1-го класу на період дії правового режиму воєнного стану:

- через електронну пошту закладу освіти;

- у разі, якщо батьки не мають можливості подати заяву і документи онлайн, визначити для них дні та години прийому (після закінчення освітнього процесу в закладі освіти з дотриманням безпекових норм).

1.3. Призначити відповідальну особу за реєстрацію та перевірку заяв та документів до 01 квітня 2024 року.

1.4. Повідомляти батьків:

- про результати реєстрації їх заяв у продовж трьох робочих днів;

- про необхідність подати особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) в заклад відповідні документи для підтвердження заяви до видання наказу про зарахування дітей до 1-х класів.

1.5. Інформувати батьків або осіб, які їх замінюють, про перелік документів для зарахування учня до закладу загальної середньої освіти:

- заяву встановленого зразка;

- копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

- оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

1.6. Отримати згоду батьків на обробку персональних даних.

1.7. Під час приймання заяв та документів ознайомлювати батьків або осіб, що їх замінюють, з порядком зарахування до закладу, його статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу.

1.8. Зарахувати усіх дітей та видати наказ про зарахування, список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднити в закладі освіти.

1.9. До 06 червня 2024 року оприлюднити на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному веб-сайті закладу освіти:

- список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ

1.10. Вжити заходів щодо раціонального використання наявних у закладі освіти приміщень та/або ініціювати перед відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради:

- відкриття додаткового класу, у тому числі інклюзивного чи спеціального;

- внесення необхідних змін в організацію освітнього процесу;

- вивільнення приміщень, що використовуються не за призначенням.

1.11. До 01.09.2024 року видати наказ про зарахування учнів до 1-х класів 2024/2025 навчального року із занесенням їх персональних даних до алфавітної книги закладу освіти та електронного реєстру.

1.12. Забезпечити постійний контроль за дотриманням порядку зарахування дітей до 1-го класу

2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор гімназії                              Марія ЗАРЕМСЬКА

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.